چاپ سولیت

چاپ سولیت

چاپ سولیت با کیفیت برتر

در چاپ سولیت (pvc) متریال مصرفی کیفیتی عالی در حد عکس را ارائه می‌کند ; جنس این متریال از نوع پی‌وی‌سی است و ظاهری بدون بافت دارد; کیفیت بسیار خوب تصویر و ثبات و پایداری چاپ هم جزو ویژگی‌های این چاپ به شمار می‌رود.
کیفیت تصویر بالای این چاپ آن را گزینه‌ای خوب و مناسب برای دکوراسیون و لایت باکس‌های فضای داخلی و مشاهده از فاصله نزدیک می‌کند ; برای چاپ بک لایت از صفحات پشت‌سفید که قابلیت عبور نور را دارند استفاده می‌شود.
در مجموعه نقش و نگار این چاپ در دستگاه‌های چاپ فضای خارجی ( اکوسالونت ) با بهترین کیفیت چاپ می‌شود.

چاپ سولیت چیست

این چاپ دارای کیفیت بالایی است که برای تبلیغات و زیباسازی فضای خارجی استفاده می شود. کیفیت چاپ استیکر بالا بوده و در حد چاپ استیکر است. با این تفاوت که حتی این چاپ دارای کیفیت بالاتری در مقایسه با استیکر است. عمر چاپ بالا بوده و دارای عمر بالایی است. این نوع چاپ دارای زیبایی و ثبات رنگ است و بخوبی در فضای خارجی جلوه نمایی می نماید. یکی از موارد پر کاربرد استفاده این چاپ در رول آپ و استفاده استند رول آپ کاربرد دارد.

 

چاپ سولیت

قیمت چاپ سولیت

این چاپ از دسته چاپ های ارزان و مناسب محسوب می شود. کیفیت چاپ در حد چاپ عکس است و دارای رزولیشن بالایی است. از این متریال می توان برای زیباسازی محیط و دکوراسیون محیطی بخوبی استفاده کرد. ظاهر چاپ سولیت بدون بافت است و دارای کیفیت بسیار بالا است.

دستگاه چاپ سولیت

چاپ سولیت از لحاظ شباهت بسیار نزدیک به چاپ استیکر است ولی کیفیت این چاپ به مراتب بالاتر است. در کل این چاپ برای تبلیغات پر عکس و مبتنی بر تصویر بسیار مناسب است. با بکارگیری دستگاه چاپ مناسب چاپی با کیفیت بالا و عمر و ماندگاری بالا برای مخاطبان فراهم می شود. تصاویر به کار رفته بر روی این چاپ به زیبایی جلوه گری می کند و طول ماندگاری اثر چاپی بر روی آن بسیار بالا است و بمرور زمان دچار افت زیبایی نمی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه